ClixSense – jak skutecznie zarabiać

ClixSense to aktualnie jeden z najbardziej zaufanych programów get paid, działa bez przerwy od 2007 roku. W 100% wypłacalny od samego początku, wypłaty realizowane szybko i sprawnie w ciągu kilku dni od złożenia wniosku o wypłatę. Sam wypłaciłem już kilkaset dolarów i zarabiam nadal z ClixSense. Aktualna liczba użytkowników w programie wynosi ponad 7 milionów.


ClixSense – jak zacząć zarabiać?

Członkostwo w ClixSense jest zupełnie darmowe i nie musisz nic wpłacać aby zarejestrować konto i móc zarabiać. Tak jak w większości programów podstawową metodą zarobku w ClixSense jest oglądanie reklam. Dodatkowo także mamy możliwość zarabiania na wypełnianiu ankiet, wykonywaniu mini zadań i zapraszaniu znajomych.

Aby dołączyć do ClixSense wystarczy zarejestrować się z mojego linku >>ClixSense – Dołącz teraz<< 

Dzięki temu możesz liczyć na moją pomoc i wskazówki dotyczące zarabiania oraz bonusy za aktywność.

Po dokonanej już rejestracji i zalogowaniu się znajdziecie następujące zakładki:

    • View Ads – tutaj znajdziemy podstawową formę zarobku, czyli klikanie w reklamy o wartości do 0,02$ za klik. Dziennie mamy możliwość wyklikania od 10 d0 30 reklam(pokazują się o różnej porze dnia). Aby po kliknięciu w reklamę została zaliczona trzeba odczekać od 3s do 30s i kliknąć w obrazek z kotem.

  • Surveyes – zakładka z płatnymi ankietami o wartości od 0,30$ do nawet kilku dolarów. Dziennie pojawia się od jednej do kilku płatnych ankiet, czasami jednak może nie być wcale a drugiego dnia może być i kilka. Aby brać udział w ankietach trzeba wypełnić najpierw Survey Profile, odpowiednie wypełnienie profilu jest kluczem do dużej ilości ankiet.
  • Offers – tutaj znajdziemy płatne oferty w których możemy wziąć udział i otrzymać za to określone wynagrodzenie.
  • Tasks – drobne mini zadania za których wykonanie otrzymamy od 0,01$ do nawet kliku dolarów. Dziennie można wykonywać nawet kilkadziesiąt takich mini zadań.
  • ClixGrid – sekcja klików konkursowych, codziennie mamy możliwość wyklikania 30 reklam dzięki którym możemy wygrać do 10$ dziennie(od 0,10$ do 10$), wygrane padają dość często.
  • Affiliates – program partnerski dzięki któremu mamy dodatkową możliwość zarobku, w tej sekcji znajdziemy także banery promocyjne.

Warto zainstalować sobie także dodatek do przeglądarki ClixAddon, który jest bardzo przydatny i informuje nas na bieżąco o pojawianiu się nowych reklam.

Wypłata z ClixSense

Wypłatę w ClixSense możemy zlecić na kilka procesorów płatniczych: Payza(od 8$), Payoneer (od 20 $), Paytoo (od 8 $) , Tango Card – BitCoin (od 10 $), Czek (nie dla Polaków, tylko USA). Wypłaty realizowane są w ciągu 2-5 dni roboczych od złożenia wniosku o wypłatę, w wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może się wydłużyć ale wtedy informują o tym użytkowników. Clixsense jest wypłacalną firmą – dowody wypłat oraz opinie o Clixsense można przeczytać np.w tym artykule o Clixsense lub na tym blogu.

Jeżeli nie zna się angielskiego, można sobie pomóc instalując Google Chrome, które tłumaczy automatycznie obce języki lub skorzystać z tłumacza Google Translate.