Zarabianie w sieci wydaje się trudną sztuką. Zazwyczaj kojarzy się z koniecznością prowadzenia firmy, sklepu, czy założenia działalności gospodarczej. W rzeczywistości jednak wiele osób wykonuje zadania, nie będąc właścicielami firmy, robią to w ramach umów cywilno-prawnych. Jedną z działalności, która to umożliwia, jest wypełnianie ankiet, a dzisiaj omówimy Epanel, czyli jeden z największych portali oferujących wynagrodzenie w zamian za wypełnienie ankiety.

Czym jest Epanel?

Epanel to obecnie największe forum badania opinii publicznej w Polsce. Należy ono do ARC Rynek i Opinia, firmy, która od 25 lat regularnie przeprowadza badania marketingowe za pomocą różnego typu ankiet. Jak nie trudno się domyślić, tematyka poruszana w ankietach jest różna, dlatego na pewno każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie.

Warto zaznaczyć, że w portalu zarejestrowanych jest obecnie około 60 tysięcy osób, co bezpośrednio świadczy o dużej popularności wypełniania ankiet i Epanel.  Firma jest w pełni wypłacalna, dlatego można jej zaufać.

Jak zarejestrować się w Epanel?

Proces instalacyjny w Epanel jest bardzo prosty. Pierwszym krokiem jest uzupełnienie formularza. Jest on standardowy, jak w przypadku serwisów tego typu, dlatego nie sprawi Ci nawet najmniejszych problemów. Następnie pocztą elektroniczną otrzymasz wiadomość z linkiem, którego kliknięcie spowoduje potwierdzenie rejestracji. W tym momencie rejestracja jest zakończona. Teraz nie pozostaje Ci nic innego, jak czekać na wiadomości z ankietami, które będziesz mógł wypełnić.

Czy warto zarejestrować się w Epanel? Opinie użytkowników

To, czy warto zarejestrować się w Epanel, zależy wyłącznie od Twoich oczekiwań. Jeżeli szukasz sposobu na szybki, nawet niewielki zarobek – niestety, ale Epanel nie jest dobrym pomysłem. Opinie użytkowników mówią jasno, że firma odpowiedzialna za platformę jest wypłacalna, właściwie wypłaca wynagrodzenia, jednak zebranie minimalnej ilości punktów wymaga czasu.

Niewątpliwą zaletą jest przejrzystość danych, czy duża ilość ankiet, dlatego najbardziej na Epanel zyskają osoby wytrwałe.