Imas Online jest jednym z głównych serwisów internetowych, w których możemy wypełniać ankiety i otrzymywać wynagrodzenie za swoją pracę. Cały proces odbywa się całkowicie on-line, a my potrzebujemy jedynie dostępu do internetu i odrobinę wolnego czasu. Panel badawczy cieszy się dobrymi opiniami i daje swoim użytkownikom doskonały sposób na dorobienie dodatkowych funduszy w prosty i szybki sposób.

Imas Online jest Polską firmą, która swoją siedzibę ma we Wrocławiu. Założona została w 2005 roku. W oddziale zatrudnieni są pracownicy, którzy czuwają nad całym procesem i służą swoją pomocą w razie wątpliwości. W trakcie działalności Imas Online :

  • przeprowadził ponad 1000 projektów badawczych
  • przeprowadził ponad 1 000 000 ankiet internetowych
  • wspiera fundacje charytatywne
  • współpracuje z wieloma dużymi firmami i markami

Jak można zarabiać ?

Sposób, w jaki możemy zarabiać w Imas Online to wypełnianie ankiet. Proces ten odbywa się przy pomocy strony internetowej i specjalnego panelu badawczego. Aby móc rozpocząć wypełnianie ankiet wystarczy się zarejestrować i podać swoje prawdziwe dane. Korzystanie z serwisu jest darmowe i możliwe dla wszystkich pełnoletnich osób. Po zgromadzeniu wynagrodzenia za wypełnione ankiety środki wypłacane są na konto bądź są wymieniane na bony. Istnieje również możliwość przekazania wynagrodzenia na cele charytatywne.

Panel badawczy dostarcza nam zaproszeń do badań na podstawie podanych danych podczas rejestracji. Dzięki temu konkretne ankiety trafiają do konkretnej grupy osób. To bardzo dobre rozwiązanie, gdyż ankieta o pieluchach nie trafi do mechanika a badanie o oponach do młodej matki. Ankiety mają bardzo przystępną firmę.

Opinia o Imas Online

Panel badawczy cieszy się wśród użytkowników bardzo dobrą renomą. Pierwszym czynnikiem, który wpływa na popularność serwisu — jest wiarygodność i wypłacalność. Przy tego typu projektach jest to pierwsza rzecz, na jaką zwracają uwagę użytkownicy. Panel działa już bardzo długo, a w sieci dostępne są dowody wypłat. Rzetelność jest doceniania przez internautów pozytywnymi ocenami. Respondenci chwalą również proste serwisu i intuicyjność poruszania się po nim. Docenianym elementem jest też nowoczesna grafika i stylistyka serwisu.

Dobre opinie o serwisie widoczne są w różnych niezależnych grupach, na formach czy w rankingach gdzie użytkownicy samo oceniają tego typu panele badawcze.

Plusy i minusy Imas Online

Każdy — nawet najlepszy panel badawczy ma pewne plusy i minusy. Poniżej przedstawiamy mocne i słabsze strony tego rozwiązania. Do plusów zaliczyć można:

  • intuicyjność i łatwość obsługi serwisu
  • prostotę wypełniania ankiet
  • rzetelność i wiarygodność
  • dobre opinie użytkowników

Minusy to:

  • możliwość odrzucenia w badaniu z powodu przynależności do grupy docelowej
  • zbyt mała ilość badań, aby zarobić pokaźne sumy

Jak się zarejestrować — krok po kroku

Proces rejestracji jest bardzo prosty i zajmuje dosłownie kilka minut. Aby go rozpocząć, należy wejść na stronę internetową. Po otwarciu się witryny w środkowej — głównej części strony widnieje krótki formularz, który zawiera pytanie o imię, nazwisko, datę urodzenia płeć i adres e-mail. Po wypełnieniu tych danych i kliknięciu przycisk „Załóż konto” będziemy musieli sprawdzać skrzynkę pocztową. Na nią otrzymamy link, w który należy wejść. Ma to na celu potwierdzenie rejestracji.

Po potwierdzeniu adresu wypełniamy krótką ankietę wstępną i możemy zacząć zarabiać

Jak zarabiać w Imas Online ?

Cały proces zarabiania i wypełniania ankiet rozpoczyna się od otrzymania zaproszenia do badania. Znajdziemy je na skrzynce e-mail lub w systemie w formie powiadomienia. Po otrzymaniu zaproszenia na e-mail i wejściu w link bądź otworzeniu ankiety w systemie zostaniemy przekierowani do niej. W następnych krokach zaznaczamy tylko odpowiednie opcje — może to być ankieta jednokrotnego lub wielokrotnego wyboru i przechodzimy do następnych zakładek. Nie musimy podejmować ani wypełniać wszystkich ankiet, do których dostaniemy zaproszenie lub powiadomieni. Jest to bardzo komfortowe i daje wybór tylko tych tematów, na których się znamy.

Bardzo przydatnym rozwiązaniem jest możliwość powrotu do przerwanej ankiety. Jeśli w trakcie badania będziemy musieli je przerwać, nie będziemy mieli wystarczająco dużo czasu lub stracimy zasięg, możemy do niego wrócić za jakiś czas. Należy jednak pamiętać, że niektóre badania są aktywne tylko przez kilka godzin.

Samo badanie jest anonimowe, a zebrane informacje są przetwarzane w ogólnych celach. Wyników nie przypisuje się do konkretnych osób. Przeciętny czas, w jakim respondenci wykonują badania to ok. 10 do 20 minut.

Imas online jest jednym z głównych paneli badawczych, który umożliwia wypełnianie ankiet na pieniądze. To doskonały sposób na dodatkowy zarobek i powiększenie swojego budżetu. Wiarygodność, rzetelność i wypłacalność jeszcze bardziej zachęcają do zarejestrowania się i pozostania panelistą. Przeprowadzane ankiety wypełnia się z łatwością, a cały system jest przystępny dla wszystkich użytkowników- nawet tych, którzy nie znają się na nowoczesnych technologiach. Dostosowanie ankiet do profilu panelisty znacznie ułatwia ich wypełnianie. Zapraszamy do rejestracji.