Chcesz zarabiać na blogowaniu? Poszukujesz szablonu do Twojego? Sprawdź poniższy wpis.

Motyw Elbrus to prosty i zarazem elegancki projekt, który wygląda świeżo i nowocześnie. Ma wiele przydatnych funkcji, które ułatwią pracę oraz przeglądanie strony. Posiada m.in. przejrzysty kalendarz, rozbudowaną funkcję komentowania, rozwijane menu, dostęp do mapy Google oraz czcionek Google Web. Nie zabrakło również opcji podglądu, zmiany tła, dostosowania wybranych elementów do swoich preferencji, a także biblioteki mediów, Live Customizer (zmiana ustawień „na żywo” z opcją podglądu efektu końcowego), optymalizacji wydajności czy ustawienia menadżera paska bocznego.  Motyw Elbrus od TemplateMonster umożliwia stworzenie bloga lub strony, która będzie odwzorowywać to, na co użytkownik się zdecyduje. Dzięki temu, Elbrus jest bardzo uniwersalny i każdy jest w stanie zaprojektować swoją stronę w sposób nietuzinkowy i unikalny. Motyw umożliwia zastosowanie wielu zakładek, z których każda jest dostosowana do potrzeb. Projekt jest kodowany w CSS 3, HTML 5, JQuery, Valid Coding oraz Sass. Motyw posiada opcje Retina Ready, która jest zoptymalizowaniem projektu pod ekrany Retina. Zapewnia także responsywność strony na różnej wielkości ekranach.

responsywny-motyw-wordpress-elbrus-uniwersalny-62441_62441-original

Informacje:

  • Kompatybilność z WordPress: 4.2.x-4.9.x
  • WordPress CMS (System Zarządzania Treścią): 4.7.x
  • Język: angielski
  • Dodatkowe funkcje: Crossbrowser, Favicon, Live Search, Sample content.

Nasza recenzja:

Motyw Elbrus jest bardzo wygodny, umożliwia tworzenie bloga lub strony dopasowanej do preferencji twórcy. Wygląda bardzo przejrzyście i nie sprawia problemu praca w nim. Motyw posiada wiele narzędzi, dzięki którym edycja bloga staje się bezproblemowa i niewiarygodnie intuicyjna. Bardzo dużo można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb, dlatego każdy będzie w stanie zrealizować swoją wizję strony, bez konieczności rezygnacji z poszczególnych jej elementów. Uniwersalny styl motywu zapewnia, że nadaje się on zarówno dla osób, których strona ma reprezentować firmę czy jest związana z wykonywaną pracą, jak i dla każdego, kto chciałby stworzyć swoją własną witrynę dla prywatnych potrzeb. Projekt jest bardzo atrakcyjny wizualnie i na pewno sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników, ponieważ oferuje rozbudowaną edycję tła. Motyw jest również bardzo dobrze zoptymalizowany, co powoduje, ze praca w nim jest bardzo przyjemna i praktyczna. Dzięki dużej intuicyjności projektu, bardzo szybko przebiega proces przyzwyczajenia się do korzystania z licznych narzędzi.

Do motywu był dodany Visual Composer. To pozwala tworzyć unikatowe projekty stron i zarządzać elementami na nich dzięki metodzie „Przyciągnij i Upuść”. Oprócz tego templatka posiada rozbudowany suwak Slider Revolution i dodatkowe wtyczki wchodzące w zestaw Cherry Framework 5.0.

Polecam motyw Elbrus wszystkim tym, dla których liczy się przede wszystkim funkcjonalność i nienaganny wygląd. Motyw sprawdzi się także u osób, które chcą mieć wpływ na większość elementów na stronie, ponieważ posiada on rozbudowaną edycję ustawień „na żywo”.