Neobux – jak skutecznie zarabiać


Neobux to jeden z najbardziej znanych programów typu get paid, od 2008 roku działa bez przerwy wypłacając wszystkim użytkownikom zarobione pieniądze. Wypłaty możemy dokonać na następujące portfele internetowe: PayPal, Payza, Netteler oraz Skrill. Wypłaty realizowane są w ciągu kilku dni. 


Jak zarabiać z Neobux?

Neobux oferuje kilka różnego rodzaju możliwości zarobku:

  • Klikanie w reklamy ze stawką wynoszącą od 0,001$ do 0,01$
  • Realizacja prostych zadań za które otrzymamy od 0,01$ do 0,90$
  • Wypełnianie ankiet i sondaży za które otrzymamy do 850 Coints
  • Adprize, czyli loteria w której dziennie możemy wygrać do kilkudziestu dolarów lub pakiet GOLD.

Aby dołączyć do neobux wystarczy zarejestrować się na stronie Neobux
Dzięki temu możesz liczyć na moją pomoc i wskazówki dotyczące zarabiania oraz bonusy za aktywność.


Czym są Poleceni i Wynajęci poleceni?

Poleceni(Direct Referrals) – to realne osoby które zarejestrują się z naszego linka np. wysyłamy link do znajomego który dołączy do Neobux z naszego polecenia za to będziemy otrzymywać dany procent od jego klików.

Wynajęci poleceni(Rented Referrals) – to osoby(prawdopodobnie boty), które za drobną opłatą możemy wynająć w Neobux, dzięki nim mamy możliwość zwiększenia dochodu. Odpowiednie inwestowanie w poleconych pozwoli nam systematycznie powiększać zgromadzone środki.

Aby wynająć najmniejszy pakiet poleconych musimy uzbierać 0,60$, za tę kwotę otrzymamy 3 wynajętych poleconych którzy aktywni będą na naszym koncie przez 30 dni. Czasami nie wszyscy wykupienie poleceni są aktywni dlatego mamy możliwość ich podmiany za 0,07$. Należy pamiętać o tym aby otrzymać wynagrodzenie za kilki poleconych trzeba dziennie kliknąć w 4 pomarańczowe reklamy, bez tych klików nie otrzymamy nic od poleconych.

WAŻNE! Poleconych możemy kupić tylko raz na tydzień, dlatego warto kupować jak największą paczkę.