Zarabianie na skracaniu linków


Shorte.st to serwis na którym zarabiam od niedawna , zarabianie dużych kwot tutaj nie jest łatwe i wymaga od nas przemyślanej pracy. Dobre rozwiązania mogą zapewnić nam stały pasywny dochód na długie miesiące. Aktualnie w tym programie zarabiam około 100-150 zł miesięcznie, cały czas systematycznie zwiększając dochód. Ciekawostką może być to, że program stworzony został przez Polaków i działa w wielu językach.

 


O co w tym chodzi?

W shorte.st mamy możliwość skracania dowolnych linków, dzięki czemu otrzymujemy dużo krótszy link który możemy udostępniać na forach, portalach społecznościowych i różnych stronach. Jeżeli ktoś kliknie w ten nasz skrócony link otrzymamy za to ustaloną stawkę w dolarach.

Do Shorte.st możesz dołączyć z mojego linku: Shorte.st – Dołącz teraz

Minimalna kwota wypłata wynosi 5$, możemy dokonać wypłaty na PayPal, Webmoney lub Payonner.
Ja aktualnie wrzucam w większości linki na Facebooku oraz forach tematycznych, głównie umieszczam skrócone linki do różnych przydatnych skryptów i nowych filmów, te działy akurat cieszą się dużym zainteresowaniem więc łatwo pozyskać wiele wejść z naszego linku.

Przykładowa tabela przedstawiająca stawki za 1000 unikalnych wejść z linku

Jeżeli uda wam się zarobić pierwsze $ tzn. że już wiecie na czym to polega i teraz wystarczy tylko wprowadzić nowe rozwiązania promowania linka aby zwiększyć dochody. W przypadku dodatkowych pytań lub sugestii zapraszam do dyskusji w komentarzach.